Riešenie

Rodinná spoločnosť BRM AERO s.r.o. sa zaoberá výrobou lietadiel Bristell. Svojím klientom ponúka zostavenie a realizáciu všetkých typov modifikácií presne podľa želania zákazníka. Spoločnosť kladie dôraz na inovácie a venuje sa nepretržitému vývoju. Záruka a po záručný servis sú pre BRM AERO vnímané ako štandard.

Prínosy

 • Ochrana dát a know-how

  3DEXPERIENCE “Engineered To Fly“ ochraňuje dáta, know-how a procesy špecifické pre výrobcu lietadiel.


 • Prínosy vo vývoji a výrobe

  3DEXPERIENCE riešenie pomáha navrhovať a vyrábať tvarované diely z plechu špecifické pre letecký priemysel a to vďaka funkcionalite CATIA Developed Shapes s prínosmi vo vývoji a výrobe.


 • &#x;

  Zníženie nákladov na implementáciu a infraštruktúru

  3DEXPERIENCE riešenie spája 3D nástroje s customizovaným PLM riešením v jednej inštalácii, čo spoločne s riešením NA CLOUDE významne znižuje celkové náklady.


Pozrite sa na video


„Firma BRM Aero používa pri vývoji lietadiel systém CATIA na 3DEXPERIENCE Platforme v cloudovej verzii. To umožnilo urýchliť proces vývoja lietadiel a jeho prechod do sériovej výroby. Voľba cloudovej verzie firme ušetrila náklady na implementáciu a infraštruktúru.“

Ing. Milan BříštělaZakladateľ a konateľ firmy BRM AERO, s.r.o.


Ozvite sa nám

Máme štvrť storočia skúseností s riešeniami, ktoré našim zákazníkom uľahčujú prácu. Vieme ich počúvať a vyjsť v ústrety maximálne ich požiadavkám. Pretože sú nároční, pomáhajú nám držať sa na vrchole v obore a poskytovať služby na svetovej úrovni. Môžete medzi ne patriť aj Vy.

Jozef Bližnák Sales Representative

+421 911 170 072

bliznak@technodat.sk