Doosan Škoda Power

Významný svetový dodávateľ energetických zariadení, predovšetkým parných turbín. Člen priemyselnej skupiny Doosan Heavy Industries, zasahujúci do rady odvetvia energetického a ťažkého strojárenstva. Doosan Škoda Power sa rozhodol pre spoluprácu s Technodatom.

Prínosy

  • Vývoj a konštrukcia

    Zvýšenie úrovne štandardizácie najvýznamnejších komponentov s cieľom zníženia jednotkovej prácnosti konštrukčnej práce.


  • Zvyšovanie kvalifikácie

    Rozvoj kvalifikácie, podpora a technická kontrola konštrukčného týmu dislokovaného v Indii.


  • Automatizácia využitia znalostí

    Implementácia automatických procesov a podnikových znalostí vo forme systémového knowledgeware ako súčást vývojového prostredia CATIA.„Využívaním engineeringových služieb spoločnosti Technodat nám pomáha lepšie reagovať na výkyvy v kapacitnom vyťažovaní našich zamestnancov. Za dobu našej spolupráce máme v Technodate radu schopných kolegov. Niektorí konštruktéri z Technodatu sú schopní spracovávať komplikované konštrukčné uzly bez zásahu našich kmeňových zamestnancov.“

David BrušákDepartment leader


Ozvite sa nám

Máme štvrť storočia skúseností s riešeniami, ktoré našim zákazníkom uľahčujú prácu. Vieme ich počúvať a vyjsť v ústrety maximálne ich požiadavkám. Pretože sú nároční, pomáhajú nám držať sa na vrchole v obore a poskytovať služby na svetovej úrovni. Môžete medzi ne patriť aj vy.

Jozef Bližnák Obchodný manažér

+421 911 170 072

bliznak@technodat.sk