Minerva Boskovice

Tradičný výrobca priemyselných šijacích strojov pre obuvnícky, kožiarsky a automobilový priemysel, člen nemeckej skupiny firiem Dürkopp Adler. Priemyselné šijacie stroje sú vyvíjané na platforme 3DEXPERIENCE spoločnosti Dassault Systèmes implementované firmou Technodat.

Prínosy

  • Pokročilé NC programovanie

    3DEXPERIENCE riešenie a DELMIA ako odpoveď na nutnosť použitia nových pokročilých viacosových sústružníckych a frézovacích technológií.


  • Zníženie tvorby nových dielov

    Vyhľadávanie a dáta mining v konštrukcii významne šetrí tvorbu nových konštrukčných dielov a geometrií pri vývoji nových prototypov šijacích strojov.


  • Intenzívna spolupráca s Dürkopp Adler

    Zrýchlenie inovačného cyklu a tvorba komplexných zariadení a liniek prinútilo Dürkopp Adler Group k rozhodnutiu o prechode celej skupiny firiem na jednotnú 3DEXPERIENCE platformu„Minerva Boskovice používá CAD systém CATIA od roku 2000. Aby zvládla implementaci tohoto softwaru vybrala si jako spolupracovníka firmu Technodat. Toto se ukázalo jako správné rozhodnutí, protože firma Technodat se ukázala jako spolehlivý partner, bez kterého si nedokážeme další spolupráci představit.“

František HrdaCEO


Ozvite sa nám

Máme štvrť storočia skúseností s riešeniami, ktoré našim zákazníkom uľahčujú prácu. Vieme ich počúvať a vyjsť v ústrety maximálne ich požiadavkám. Pretože sú nároční, pomáhajú nám držať sa na vrchole v obore a poskytovať služby na svetovej úrovni. Môžete medzi ne patriť aj vy.

Jaroslav Ivaška Obchodný riaditeľ

+421 903 418 981

ivaska@technodat.sk